Salutare!
În urmă cu aproape un an, am cumpărat de la târg 3 dintre jocurile care mi-au făcut copilăria frumoasă: Need for Speed Underground 1 și 2, plus Most Wanted.
Sunt 3 dintre cele mai bune jocuri de curse ale anilor 2000 și adevărate clasice pe care mă bucur să le am în colecție... dar pentru a porni acțiunea de pe acest forum, sunt dispus să renunț la ele: pentru un preț bun!
Nu sunt sigur cât valorează, dar în funcție de ofertă aș putea renunța la ele pentru a aduce bucurie unui alt colecționar care poate că le va și rula (eu doar le-am admirat pe raft).
NFS Underground 1 și 2 vin cu două CD-uri și manual în limba engleză.
NFS Most Wanted este pe un singur DVD și include manual tot în limba engleză.
Starea carcaselor, a manualelor și a discurilor este bună. Atașez câteva poze pentru a vă ajuta să vă faceți o opinie. Iar dacă există oferte, sunt dispus să le iau în considerare.
În fond, acesta este scopul acestei secțiuni a forumului: să ajute oameni care dețin obiecte de colecție deosebite să obțină o evaluare corectă, pentru a determina ulterior dacă va fi cazul ca ele să fie scoase la vânzare.
Aștept opiniile voastre și sper să văd mai multe astfel de inițiative!
2026-06-06 02.44.27.jpg 2026-06-06 02.45.10.jpg 2026-06-06 02.45.15.jpg 2026-06-06 02.45.21.jpg