skip-to-content

GRIND

3 Subiecte 32 Postări

Subcategorii


  • Aici publicăm anunțuri despre podcastul GRIND și dezbatem subiecte discutate în timpul episoadelor.

    1 Subiecte
    25 Postări
    V

    @21st_Fatality cred că va mai dura ceva până când forumul va prinde. Trebuie doar să găsim subiecte de discuție care să invite un număr mai mare de participanți.

    Din păcate, stilul de comunicare de pe Discord este mai apropiat de realitatea din 2026: mergi cu telefonul peste tot, comentezi prin 2-3 cuvinte, repostezi meme-uri și reacționezi cu emojiuri. Un forum presupune ceva mai mult timp de gândire și scriere. Dar este exact antidotul de care avem nevoie!

  • Din vara lui 2021, ne-am făcut obiceiul de a publica o revistă nouă în fiecare an. Aici discutăm despre articole, grafică și tot ceea ce ține de proiectul de pe hârtie groasă și lucioasă!

    2 Subiecte
    7 Postări
    21st_Fatality2

    Am pus versiunea Steam si e altceva. Pe SNES ajunsesem la pestera si m-au nimicit rapid. Pe Steam este mai user-friendly, iar Auto Battle este ok pentru un incepator. Vedem cat rezist si daca ma prinde stilul de joc.
    Imi placea si ideea ca il pot lua mai usor in buzunar, mai ales ca sunt multe ore de jucat, si as fi profitat de anumite pauze... Dar ai dreptate, ar fi fost prea greu pentru mine