Am pus versiunea Steam si e altceva. Pe SNES ajunsesem la pestera si m-au nimicit rapid. Pe Steam este mai user-friendly, iar Auto Battle este ok pentru un incepator. Vedem cat rezist si daca ma prinde stilul de joc.
Imi placea si ideea ca il pot lua mai usor in buzunar, mai ales ca sunt multe ore de jucat, si as fi profitat de anumite pauze... Dar ai dreptate, ar fi fost prea greu pentru mine
V
Vlad
@Vlad