@darky Ai experienta, maestre. Eu in copilărie am avut de la mama un teanc de Asterix si Obelix, alături de câteva benzi desenate in germana. Nu le rețin titlurile, dar unele cred ca erau inspirate din ceva basme? I guess?
📚 Benzi Desenate
Aici este colțul unde Gabi de la ArhivaBD ne dă lecții despre cultura și istoria benzilor desenate. Sunt binevenite și alte contribuții!
1
Subiecte
8
Postări