Mouse: P.I. for Hire
-

Pe langa alte titluri, momentan sunt prins aici. Nu mai am mult la el. Dar imi place, e chiar dragut.
-
@Vlad Amândouă! Pe de o parte, e un joc diferit, cu un stil vizual care îmi amintește de desenele animate ce ne-au făcut copilăria frumoasă. Pe de altă parte, recunosc că abia aștept să îl termin ca să pot trece la celelalte titluri din listă care își așteaptă rândul!

-
Jucat ... printre putinele jocuri pe care le-am terminat, personal m-a impresionat cam tot la el, povestea, level design-ul, directia estetica, sunetul, coloana sonora ... m-a convins din prima secunda (de cand am vazut primul trailer si am refuzat sa ma mai uit la alte clipuri cu gameplay pentru a nu imi strica placerea de a descoperi jocul).
De la mine ia un mare A+ .... mai ales spre sfarsit, ultimele cateva niveluri sunt absolut insane.
-
Gata, terminat. Chiar dragut jocul. Acum vedem de ce ma apuc
