skip-to-content
  • Categorii
  • Recente
  • Etichete
  • Populare
  • Utilizatori
  • Grupuri
Skins
  • Light
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Dark
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Default (Lux)
  • No Skin
Collapse
Logo

Forumul Comunității GRIND

  1. Acasă
  2. Hobby-uri & Cultură
  3. 🎬 Filme
  4. Merită vizionat ceva lansat in 2026?

Merită vizionat ceva lansat in 2026?

Scheduled Pinned Închis Moved 🎬 Filme
11 Postări 6 posters 131 Vizualizări
  • Vechi la Noi
  • Noi la Vechi
  • Most Votes
Login pentru a răspunde
Acest subiect a fost șters. Doar utilizatorii cu privilegii pentru moderarea subiectelor îl poate vedea.
  • DOSboiAidanD Offline
    DOSboiAidanD Offline
    DOSboiAidan
    wrote on global:last-edited-by,
    #1

    Aproape ca m-am uitat din nou la Warcraft după ce mi-am făcut singur pofta. Merita ceva din 2026 văzut la cinema sau pe streaming? Filme sau seriale. Nu mai știu la ce sa ma uit de bune ce au fost in ultima vreme.

    1 Reply Last reply
    0
    • D Offline
      D Offline
      DaggTXS
      wrote on global:last-edited-by,
      #2

      Tocmai am vazut The Punisher One Last Kill pe Disney+ (suna ciudat cand zici pe Disney la cat gore e in film lol) merita din punctul meu de vedere!

      1 Reply Last reply
      1
      • ThanantosT Offline
        ThanantosT Offline
        Thanantos
        wrote global:last-edited-by,
        #3

        Am văzut recent Mortal Kombat II în cinema și a fost distractiv.

        1 Reply Last reply
        2
        • DOSboiAidanD Offline
          DOSboiAidanD Offline
          DOSboiAidan
          wrote global:last-edited-by,
          #4

          Notate. Cred ca am sa merg la MK2 cu soția, mai ales ca sunt jocurile noastre de cuplu. Am si uitat de film.

          1 Reply Last reply
          1
          • I Offline
            I Offline
            ilariacerise
            wrote global:last-edited-by,
            #5

            Apare Scary Movie nou, eu am asteptari mari pentru el si sper sa il prind în cinema. Daca merge cineva inainte, vreau si eu un rating.

            1 Reply Last reply
            1
            • D Offline
              D Offline
              darky
              wrote global:last-edited-by,
              #6

              Am vazut in 2026
              Super Mario Odyssey Movie - pentru copii nu recomand
              Project Hail Mary - foarte bun ...
              Devil Wears Prada 2 - mai slab ca primul, dar in continuare bun ... mai ales daca te duci cu jumatatea 🙂
              Mandalorian si Grogu - e exact ceea ce te astepti (serialul + more production value)
              Greenland 2 Migration - mie mi-a placut extrem de mult

              Singurul la care vreau sa ma duc este Mortal Kombat 2 .. am vazut in pregatire Mortal Kombat (2021)

              restul care au aparut - astept as vina pe BR/4K-UHD

              PS: toate cele de mai sus le voi lua si fizic ...

              DOSboiAidanD 1 Reply Last reply
              1
              • 21st_Fatality2 Offline
                21st_Fatality2 Offline
                21st_Fatality
                wrote global:last-edited-by,
                #7

                Eu astept cu nerabdare The Odyssey

                1 Reply Last reply
                1
                • DOSboiAidanD Offline
                  DOSboiAidanD Offline
                  DOSboiAidan
                  replied to darky global:last-edited-by,
                  #8

                  @darky Mando si Grogu pastreaza senzatia aia de western? m-aș duce pentru așa ceva.

                  1 Reply Last reply
                  0
                  • D Offline
                    D Offline
                    darky
                    wrote global:last-edited-by,
                    #9

                    N-as spune .. cel putin in "epicsodul" asta e mai mult despre prelungirea francizei pentru ca serialul a avut priza buna la public.

                    Ca si combinatie de genuri sau mai bine zis scene "familiare" din mai multe filme, la inceput as zice ca e un fel de Andor 😄 (chiar prima secventa mi-a dat un mare vibe de Andor) apoi o combinatie intre Blade Runner amestecat cu Thor Ragnarok si dupa jumatatea filmului ceva de genul SW Episodul 4, 5 si 6.

                    1 Reply Last reply
                    0
                    • 21st_Fatality2 Offline
                      21st_Fatality2 Offline
                      21st_Fatality
                      wrote global:last-edited-by,
                      #10

                      Masters of the Universe
                      Pare interesant din trailer. Macar ne aduce aminte de bunul Cartoon Network 😄

                      1 Reply Last reply
                      0
                      • 21st_Fatality2 Offline
                        21st_Fatality2 Offline
                        21st_Fatality
                        wrote global:last-edited-by,
                        #11

                        Asta nu e lansat in 2026, dar astept masterizarea de cativa ani buni. Gone with the Wind se anunta ca ar veni in toamna aceasta in format 4K

                        1 Reply Last reply
                        0

                        • Conectare

                        • Nu ai un cont? Înregistrare

                        • Login or register to search.
                        Powered by NodeBB Contributors
                        • First post
                          Last post
                        0
                        • Categorii
                        • Recente
                        • Etichete
                        • Populare
                        • Utilizatori
                        • Grupuri