Zilele trecute conduceam pe autostrada spre Constanța, iar în timp ce treceam pe podul de la Cernavodă mi-am adus aminte de vestitul clip ”Bahoi sare de pe pod”.
Aveți și voi clipuri românești de la jumătatea anilor 2000 care vă vin în minte periodic?
https://youtu.be/OcPNzeiuozw