LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight
-

Dupa ce am terminat Mouse, nu am vrut sa trec direct la ceva prea dur sau realist, asa ca am decis sa raman tot in zona jocurilor animate. Asa ca m-am apucat de LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight si pot spune ca este o surpriza foarte placuta. Jocul vine cu un sistem de combat fluid in stil Arkham, un Gotham open-world complex si foarte amuzant.
Cand am timp liber, il pun direct in Home Cinema. Se simt excelent pe un ecran mare, iar dinamica zborului printre cladiri este foarte bine realizata. Este o alegere excelenta pentru relaxare. Voi l-ati incercat?
