skip-to-content
  • Categorii
  • Recente
  • Etichete
  • Populare
  • Utilizatori
  • Grupuri
Skins
  • Light
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Dark
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Default (Lux)
  • No Skin
Collapse
Logo

Forumul Comunității GRIND

  1. Acasă
  2. Hobby-uri & Cultură
  3. 🎮 Ce Jucăm Acum
  4. LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight

LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight

Scheduled Pinned Închis Moved 🎮 Ce Jucăm Acum
1 Postări 1 posters 27 Vizualizări
  • Vechi la Noi
  • Noi la Vechi
  • Most Votes
Login pentru a răspunde
Acest subiect a fost șters. Doar utilizatorii cu privilegii pentru moderarea subiectelor îl poate vedea.
  • 21st_Fatality2 Offline
    21st_Fatality2 Offline
    21st_Fatality
    wrote global:last-edited-by,
    #1

    3302f35b66691aa405aee31624c0c95fe73081be8e0c75bb.jpg

    Dupa ce am terminat Mouse, nu am vrut sa trec direct la ceva prea dur sau realist, asa ca am decis sa raman tot in zona jocurilor animate. Asa ca m-am apucat de LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight si pot spune ca este o surpriza foarte placuta. Jocul vine cu un sistem de combat fluid in stil Arkham, un Gotham open-world complex si foarte amuzant.
    Cand am timp liber, il pun direct in Home Cinema. Se simt excelent pe un ecran mare, iar dinamica zborului printre cladiri este foarte bine realizata. Este o alegere excelenta pentru relaxare. Voi l-ati incercat?

    PXL_20260615_182839646.jpg PXL_20260615_182846439.jpg PXL_20260615_183007480.jpg

    1 Reply Last reply
    1

    • Conectare

    • Nu ai un cont? Înregistrare

    • Login or register to search.
    Powered by NodeBB Contributors
    • First post
      Last post
    0
    • Categorii
    • Recente
    • Etichete
    • Populare
    • Utilizatori
    • Grupuri