skip-to-content
  • Categorii
  • Recente
  • Etichete
  • Populare
  • Utilizatori
  • Grupuri
Skins
  • Light
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Dark
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Default (Lux)
  • No Skin
Collapse
Logo

Forumul Comunității GRIND

  1. Acasă
  2. Comunitate
  3. 🏆 Colțul Colecționarului
  4. Coletia de cosole

Coletia de cosole

Scheduled Pinned Închis Moved 🏆 Colțul Colecționarului
7 Postări 4 posters 81 Vizualizări
  • Vechi la Noi
  • Noi la Vechi
  • Most Votes
Login pentru a răspunde
Acest subiect a fost șters. Doar utilizatorii cu privilegii pentru moderarea subiectelor îl poate vedea.
  • 21st_Fatality2 Offline
    21st_Fatality2 Offline
    21st_Fatality
    wrote global:last-edited-by, 21st_Fatality
    #1

    Incep eu prin a spune ce am reusit sa strang pana acum. Totul a inceput pentru a ma distanta de jocurile online, deja pierdeam prea mult timp, si ma cam agitam repede... Asa ca am inceput cu niste console.

    Incep cu handheld:

    Miyoo Mini Plus
    Miyoo Mini V4
    Miyoo A30
    Miyoo Flip
    Anbernic RG35xx Plus
    Anbernic RG353V
    Anbernic RG35xxsp
    Anbernic RG556
    Powkiddy RGB20SX
    Powkiddy V10
    Am mai avut si un Powkiddy X55 dar l-am facut cadou

    Si ca sa ma opresc, pentru ca mereu apare ceva dragut, pentru sisteme diferite, am facut un pas mare(dar tot mai sunt cu ochii la unele)
    Asus Rog Ally X cu ssd de 4tb si micro sd de 1tb, o oferta de nerefuzat sh inca in garantie.
    Consolele mici le iau dupa mine ca sa ma opreasca in a folosii facebook-ul, sau telefonul. Iar cea mare cam tine locul de pc, pentru ca stau oriunde cu ea.

    Acum trecem la console mari:
    5x Xbox OG, pentru ca aveau pret bun :))
    3x PS3, aceasi poveste (pe doua am dat 100lei)
    PS2
    Xbox 360 slim
    Xbox Series S
    Ps4

    1 Reply Last reply
    2
    • D Offline
      D Offline
      darky
      wrote global:last-edited-by, darky
      #2

      Evident ca ne dorim poze - o sa pun eu un tease 😄 sa nu zica lumea ca fac offtopic 😄

      Din 2007
      https://flic.kr/p/2sfjYsk

      am gasit una random din 2014 🙂
      https://flic.kr/p/2sfmkLs

      1 Reply Last reply
      2
      • 21st_Fatality2 Offline
        21st_Fatality2 Offline
        21st_Fatality
        wrote global:last-edited-by,
        #3

        @darky la ce ai postat, crezi ca mai are cineva curaj sa mai arate ceva? :))

        1 Reply Last reply
        1
        • D Offline
          D Offline
          darky
          wrote global:last-edited-by,
          #4

          Eu credeam ca e inspirational 😄

          1 Reply Last reply
          1
          • 21st_Fatality2 Offline
            21st_Fatality2 Offline
            21st_Fatality
            wrote global:last-edited-by,
            #5

            Impresionanta colectia...

            Uite si una din preferatele mele jucarii, nu plec nicaieri fara ea
            PXL_20260527_040914724.jpg

            1 Reply Last reply
            1
            • V Offline
              V Offline
              Vlad
              wrote global:last-edited-by,
              #6

              Eu am așa:

              Vreo 2 console Ending Man / Terminator 2, pe care le-am cumpărat și le țin depozitate pentru nostalgie
              Nintendo Entertainment System, varianta vândută în Germania pe la sfârșitul anilor 1980
              Super Nintendo Entertainment System (SNES), tot varianta vândută în RFG (încă are vulturul pe un sticker)
              PlayStation 1, în varianta originală care are toate porturile și este foarte apreciată de audiofili
              Nintendo 64
              Nintendo Gamecube
              Xbox
              PlayStation 3 Super Slim
              Nintendo Switch
              Nintendo Switch 2

              1 Reply Last reply
              3
              • W Offline
                W Offline
                WeirdUncleMikey
                wrote global:last-edited-by,
                #7

                Eu sunt de partea celor care au avut PC toata viata asa ca imi e greu sa cumpar consola din moment ce am toata libraria pe Steam si GoG.

                DAR, nu am reusit sa rezist handheld-urilor de la Nintendo asa ca mi-am luat:

                • Nintendo GBA - deghizat in R36S
                • Nintendo 2DSXL
                • Nintendo Switch V2(Tot OG dar revizia cu bateria mai mare)
                1 Reply Last reply
                2

                • Conectare

                • Nu ai un cont? Înregistrare

                • Login or register to search.
                Powered by NodeBB Contributors
                • First post
                  Last post
                0
                • Categorii
                • Recente
                • Etichete
                • Populare
                • Utilizatori
                • Grupuri