skip-to-content
  • Categorii
  • Recente
  • Etichete
  • Populare
  • Utilizatori
  • Grupuri
Skins
  • Light
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Dark
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Default (Lux)
  • No Skin
Collapse
Logo

Forumul Comunității GRIND

  1. Acasă
  2. Hobby-uri & Cultură
  3. 🎮 Ce Jucăm Acum
  4. Mouse: P.I. for Hire

Mouse: P.I. for Hire

Scheduled Pinned Închis Moved 🎮 Ce Jucăm Acum
5 Postări 3 posters 56 Vizualizări
  • Vechi la Noi
  • Noi la Vechi
  • Most Votes
Login pentru a răspunde
Acest subiect a fost șters. Doar utilizatorii cu privilegii pentru moderarea subiectelor îl poate vedea.
  • 21st_Fatality2 Offline
    21st_Fatality2 Offline
    21st_Fatality
    wrote global:last-edited-by,
    #1

    header.jpg

    Pe langa alte titluri, momentan sunt prins aici. Nu mai am mult la el. Dar imi place, e chiar dragut.

    1 Reply Last reply
    1
    • V Offline
      V Offline
      Vlad
      wrote global:last-edited-by,
      #2

      Când spui ”prins”, este de bine sau sugerezi o obligație de a-l duce până la sfârșit? 😅

      21st_Fatality2 1 Reply Last reply
      2
      • 21st_Fatality2 Offline
        21st_Fatality2 Offline
        21st_Fatality
        replied to Vlad global:last-edited-by,
        #3

        @Vlad Amândouă! Pe de o parte, e un joc diferit, cu un stil vizual care îmi amintește de desenele animate ce ne-au făcut copilăria frumoasă. Pe de altă parte, recunosc că abia aștept să îl termin ca să pot trece la celelalte titluri din listă care își așteaptă rândul! 😅

        1 Reply Last reply
        0
        • D Offline
          D Offline
          darky
          wrote global:last-edited-by,
          #4

          Jucat ... printre putinele jocuri pe care le-am terminat, personal m-a impresionat cam tot la el, povestea, level design-ul, directia estetica, sunetul, coloana sonora ... m-a convins din prima secunda (de cand am vazut primul trailer si am refuzat sa ma mai uit la alte clipuri cu gameplay pentru a nu imi strica placerea de a descoperi jocul).

          De la mine ia un mare A+ .... mai ales spre sfarsit, ultimele cateva niveluri sunt absolut insane.

          1 Reply Last reply
          1
          • 21st_Fatality2 Offline
            21st_Fatality2 Offline
            21st_Fatality
            wrote global:last-edited-by,
            #5

            Gata, terminat. Chiar dragut jocul. Acum vedem de ce ma apuc 😄

            1 Reply Last reply
            0

            • Conectare

            • Nu ai un cont? Înregistrare

            • Login or register to search.
            Powered by NodeBB Contributors
            • First post
              Last post
            0
            • Categorii
            • Recente
            • Etichete
            • Populare
            • Utilizatori
            • Grupuri