Merită vizionat ceva lansat in 2026?
-
Aproape ca m-am uitat din nou la Warcraft după ce mi-am făcut singur pofta. Merita ceva din 2026 văzut la cinema sau pe streaming? Filme sau seriale. Nu mai știu la ce sa ma uit de bune ce au fost in ultima vreme.
-
Notate. Cred ca am sa merg la MK2 cu soția, mai ales ca sunt jocurile noastre de cuplu. Am si uitat de film.
-
Apare Scary Movie nou, eu am asteptari mari pentru el si sper sa il prind în cinema. Daca merge cineva inainte, vreau si eu un rating.
-
Am vazut in 2026
Super Mario Odyssey Movie - pentru copii nu recomand
Project Hail Mary - foarte bun ...
Devil Wears Prada 2 - mai slab ca primul, dar in continuare bun ... mai ales daca te duci cu jumatatea
Mandalorian si Grogu - e exact ceea ce te astepti (serialul + more production value)
Greenland 2 Migration - mie mi-a placut extrem de multSingurul la care vreau sa ma duc este Mortal Kombat 2 .. am vazut in pregatire Mortal Kombat (2021)
restul care au aparut - astept as vina pe BR/4K-UHD
PS: toate cele de mai sus le voi lua si fizic ...
-
Eu astept cu nerabdare The Odyssey
-
N-as spune .. cel putin in "epicsodul" asta e mai mult despre prelungirea francizei pentru ca serialul a avut priza buna la public.
Ca si combinatie de genuri sau mai bine zis scene "familiare" din mai multe filme, la inceput as zice ca e un fel de Andor
(chiar prima secventa mi-a dat un mare vibe de Andor) apoi o combinatie intre Blade Runner amestecat cu Thor Ragnarok si dupa jumatatea filmului ceva de genul SW Episodul 4, 5 si 6. -
Masters of the Universe
Pare interesant din trailer. Macar ne aduce aminte de bunul Cartoon Network
-
Asta nu e lansat in 2026, dar astept masterizarea de cativa ani buni. Gone with the Wind se anunta ca ar veni in toamna aceasta in format 4K