skip-to-content
  • Categorii
  • Recente
  • Etichete
  • Populare
  • Utilizatori
  • Grupuri
Skins
  • Light
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Dark
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Default (Lux)
  • No Skin
Collapse
Logo

Forumul Comunității GRIND

  1. Acasă
  2. Hobby-uri & Cultură
  3. 🎬 Filme
  4. Merită vizionat ceva lansat in 2026?

Merită vizionat ceva lansat in 2026?

Scheduled Pinned Închis Moved 🎬 Filme
11 Postări 6 posters 131 Vizualizări
  • Vechi la Noi
  • Noi la Vechi
  • Most Votes
Login pentru a răspunde
Acest subiect a fost șters. Doar utilizatorii cu privilegii pentru moderarea subiectelor îl poate vedea.
  • D Offline
    D Offline
    DaggTXS
    wrote on global:last-edited-by,
    #2

    Tocmai am vazut The Punisher One Last Kill pe Disney+ (suna ciudat cand zici pe Disney la cat gore e in film lol) merita din punctul meu de vedere!

    1 Reply Last reply
    1
    • ThanantosT Offline
      ThanantosT Offline
      Thanantos
      wrote global:last-edited-by,
      #3

      Am văzut recent Mortal Kombat II în cinema și a fost distractiv.

      1 Reply Last reply
      2
      • DOSboiAidanD Offline
        DOSboiAidanD Offline
        DOSboiAidan
        wrote global:last-edited-by,
        #4

        Notate. Cred ca am sa merg la MK2 cu soția, mai ales ca sunt jocurile noastre de cuplu. Am si uitat de film.

        1 Reply Last reply
        1
        • I Offline
          I Offline
          ilariacerise
          wrote global:last-edited-by,
          #5

          Apare Scary Movie nou, eu am asteptari mari pentru el si sper sa il prind în cinema. Daca merge cineva inainte, vreau si eu un rating.

          1 Reply Last reply
          1
          • D Offline
            D Offline
            darky
            wrote global:last-edited-by,
            #6

            Am vazut in 2026
            Super Mario Odyssey Movie - pentru copii nu recomand
            Project Hail Mary - foarte bun ...
            Devil Wears Prada 2 - mai slab ca primul, dar in continuare bun ... mai ales daca te duci cu jumatatea 🙂
            Mandalorian si Grogu - e exact ceea ce te astepti (serialul + more production value)
            Greenland 2 Migration - mie mi-a placut extrem de mult

            Singurul la care vreau sa ma duc este Mortal Kombat 2 .. am vazut in pregatire Mortal Kombat (2021)

            restul care au aparut - astept as vina pe BR/4K-UHD

            PS: toate cele de mai sus le voi lua si fizic ...

            DOSboiAidanD 1 Reply Last reply
            1
            • 21st_Fatality2 Offline
              21st_Fatality2 Offline
              21st_Fatality
              wrote global:last-edited-by,
              #7

              Eu astept cu nerabdare The Odyssey

              1 Reply Last reply
              1
              • DOSboiAidanD Offline
                DOSboiAidanD Offline
                DOSboiAidan
                replied to darky global:last-edited-by,
                #8

                @darky Mando si Grogu pastreaza senzatia aia de western? m-aș duce pentru așa ceva.

                1 Reply Last reply
                0
                • D Offline
                  D Offline
                  darky
                  wrote global:last-edited-by,
                  #9

                  N-as spune .. cel putin in "epicsodul" asta e mai mult despre prelungirea francizei pentru ca serialul a avut priza buna la public.

                  Ca si combinatie de genuri sau mai bine zis scene "familiare" din mai multe filme, la inceput as zice ca e un fel de Andor 😄 (chiar prima secventa mi-a dat un mare vibe de Andor) apoi o combinatie intre Blade Runner amestecat cu Thor Ragnarok si dupa jumatatea filmului ceva de genul SW Episodul 4, 5 si 6.

                  1 Reply Last reply
                  0
                  • 21st_Fatality2 Offline
                    21st_Fatality2 Offline
                    21st_Fatality
                    wrote global:last-edited-by,
                    #10

                    Masters of the Universe
                    Pare interesant din trailer. Macar ne aduce aminte de bunul Cartoon Network 😄

                    1 Reply Last reply
                    0
                    • 21st_Fatality2 Offline
                      21st_Fatality2 Offline
                      21st_Fatality
                      wrote global:last-edited-by,
                      #11

                      Asta nu e lansat in 2026, dar astept masterizarea de cativa ani buni. Gone with the Wind se anunta ca ar veni in toamna aceasta in format 4K

                      1 Reply Last reply
                      0

                      • Conectare

                      • Nu ai un cont? Înregistrare

                      • Login or register to search.
                      Powered by NodeBB Contributors
                      • First post
                        Last post
                      0
                      • Categorii
                      • Recente
                      • Etichete
                      • Populare
                      • Utilizatori
                      • Grupuri