skip-to-content
  • Categorii
  • Recente
  • Etichete
  • Populare
  • Utilizatori
  • Grupuri
Skins
  • Light
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Dark
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Default (Lux)
  • No Skin
Collapse
Logo

Forumul Comunității GRIND

21st_Fatality2

21st_Fatality

@21st_Fatality
about
Postări
55
Subiecte
14
Grupuri
0
Urmărit de
0
Îi urmărește pe
0

Postări

Recente best controversial

  • Home Cinema
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    Salutare tuturor!
    Vreau să împărtășesc cu voi povestea pasiunii mele pentru home cinema, un drum lung alimentat de multă muncă, timp și satisfacții.
    Totul a început în copilărie. Am fost mereu pasionat de filme, dar nu în sensul de critic de cinema. Memoria nu mă ajută să rețin regizori sau nume de actori pe termen lung, însă am realizat că acesta este un avantaj: mă pot bucura din nou de același film, după o anumită perioadă, ca și cum l-aș vedea "prima dată". Pasiunea pentru tehnologie am moștenit-o de la tatăl meu. El avea video recorder și făcea schimb de casete VHS cu prietenii pentru a le copia. Am urmat și eu același tipar când au apărut calculatoarele în viața mea: plecam cu hard disk-ul în rucsac la prieteni pentru a face schimb de filme, muzică și jocuri. În copilărie banii erau puțini, așa că doar visam la tehnologia din revistele Quelle sau Neckermann. Răsfoiam paginile și cream scenarii cu ce mi-aș cumpăra.
    Anii au trecut, iar acum îmi permit mai multe. Desigur, totul vine cu sacrificii, dar mă ajută mult faptul că îmi place să realizez lucruri în regim DIY. Cu răbdare, am ajuns să construiesc un sistem home cinema incredibil de echilibrat. Consider că pentru a te bucura cu adevărat de un film, ai nevoie de un sistem audio excelent. La mine totul este calibrat, iar sunetul se aude exact așa cum a fost gândit de regizor, în limitele spațiului disponibil.
    Pe partea video folosesc un videoproiector Optoma UHD38. Este un model foarte corect, care își face treaba excelent pentru gusturile mele. Ecranul l-am cumpărat inițial la o ofertă, pe alb, dar l-am modificat ulterior. A fost vopsit profesional de un vopsitor auto cu o vopsea specială pentru a deveni ecran ALR, optimizând astfel contrastul. Ecranul este de 120". Pe viitor plănuiesc un upgrade la un videoproiector laser mai performant, moment în care va trebui să revin la un ecran alb standard. Iar Videoproiectorul este capabil de 240hz in FHD cu input lag de 4.2ms
    Partea audio este formată dintr-un receiver Onkyo RZ70. Un adevărat monstru cu 11 canale, configurat în sistem Dolby Atmos 7.1.4. Subwoofer-ul este un SVS PB13 Ultra dotat cu kit de upgrade STA1200. Vorbim despre o putere de 1200W RMS și 4000W Peak. Deși cifrele sunt masive, în urma calibrării îl țin setat la -18dB(din 60). Pare puțin, dar pentru un difuzor de o asemenea talie este extrem de mult. Pentru restul boxelor am mers pe mâna celor de la Indiana Line. Pentru față folosesc seria Diva, iar pentru surround am ales tot Indiana Line, dar variantele in-wall, încastrate în perete.
    Cum vă spuneam, îmi place la nebunie să meșteresc și să fac tot felul de proiecte DIY, de la automatizări până la absolut orice îmi trece prin cap. Așa am descoperit pe un forum un proiect genial numit 4D Wind Effect. Bineînțeles că nu am stat pe gânduri și m-am apucat de treabă. Acum am sistemul complet implementat, cu două ventilatoare care generează efect de vânt în timpul filmelor. Partea faină este că track-urile pentru efecte le poți crea și singur, dar comunitatea din spatele proiectului a făcut deja o treabă uriașă. Sunt undeva la 350 de filme care beneficiază de acest efect până în prezent. Codul funcționează practic ca o subtitrare: când ajunge la un anumit moment în timeline, pornește ventilatoarele pe trei niveluri diferite de intensitate, în funcție de ce se întâmplă pe ecran. Este un efect extrem de reușit și chiar te transpune în mijlocul acțiunii.
    Pasiunea pentru automatizări am dus-o mai departe și pe partea de control al luminii și al camerei, unde am integrat obloane exterioare și draperii electrice pentru o izolare luminoasă completă. În plus, am montat rolete speciale care completează ecranul și au rolul de a astupa peretele alb din fundal atunci când pornește filmul, eliminând orice reflexie nedorită. Toată povestea asta cu automatizarea a fost o mică provocare tehnică. În momentul de față folosesc o telecomandă Logitech care știe doar semnal IR, în timp ce draperiile și obloanele mele funcționează pe RF. Ca să rezolv problema, m-am folosit de o placă Arduino Uno care citește codurile IR de la telecomandă și controlează mai departe niște relee pentru a comanda echipamentele. Totul pornește spectaculos la o singură apăsare de buton și se strânge automat, în mod similar, la final.
    Toată această experiență a cerut modificări serioase aduse camerei. A trebuit să optimizez spațiul atât pentru proiecție, adică să fie cât mai întunecat, cât și pentru acustică, care este sfântă dacă vrei un sunet corect. Marea provocare a fost însă ca spațiul să rămână primitor și cald. Fiind vorba despre livingul casei, a trebuit să găsesc un echilibru perfect între performanța cinematografică și design, astfel încât să fie și pe placul soției.

    Las cateva poze, dar nu am mai recente, pentru ca, in momentul de fata, mai am alte proiecte in desfasurare, ce ocupa spatiu aiurea in living 🙂

    PXL_20241031_123328826.jpg PXL_20241031_154114495.jpg PXL_20241031_163417867.jpg PXL_20241115_103238466.jpg PXL_20241117_155127907.jpg PXL_20241122_172335955.jpg PXL_20241125_131548354.jpg PXL_20241126_132036875.jpg PXL_20241127_080011390.jpg PXL_20241127_174716767.jpg


  • Song of the Day / Now Playing
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    Fata mea e mare fan Metallica, asa ca anu trecut am fost nevoit sa iau doua bilete, binenteles ca ce am prins eu au fost cu comisioane, 3700lei. Suma foarte mare, dar m-am gandit ca nu mai are sanse sa-i mai prinda in RO. Dupa ceva timp, apare si Iron Maiden, dar na, nu aveam cum sa mai iau bilete, si doua concerte la doua saptamani distanta. Acum, imi apare mesaj de la iabilet, ca mai sunt locuri disponibile, si zic hai sa intru sa vad ce scoruri sunt. Nu-mi vine sa cred ca am luat doua bilete cu 236lei, indiferent ca sunt sus pe stadion, experienta e de neuitat. 🤘
    https://www.youtube.com/watch?v=HAQQUDbuudY


  • Xbox OG
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    PXL_20250308_175139592.jpg PXL_20250310_162521356.jpg PXL_20250310_162533198.jpg PXL_20250311_185131484.jpg PXL_20250312_065527046.jpg PXL_20250312_065529633.jpg PXL_20250312_140129722.jpg PXL_20250312_140148240.jpg PXL_20250312_140206819.jpg PXL_20250320_145331015.jpg


  • PC-ul Retro
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    Salutare tuturor!
    Am deschis acest topic pentru toți pasionații de PC-uri retro. Vă invit să postăm aici configurațiile vechi pe care le dețineți sau la care lucrați. Puteți adăuga și poze cu sistemele voastre, deoarece o imagine face cât o mie de cuvinte și ne ajută să vedem mai bine acele piese superbe.
    Știm cu toții că astăzi nu mai avem neapărat nevoie de hardware-ul original pentru a rula jocurile din copilărie. Emulatoarele și platformele moderne ne fac viața ușoară. Totuși, farmecul pieselor autentice, sunetul componentelor și satisfacția de a le vedea pornite nu pot fi înlocuite.
    Când postați, nu vă limitați doar la componente și poze. Dacă aveți, adăugați și o poveste din spate.

    Nu mai stiu cum m-a apucat nostalgia, dar intr-o zi am zis sa cumpar un PC mai vechi, strict pentru Windows XP. Asa ca am cautat pe OLX si am dat peste un Core 2 Duo E8400, cu o placa de baza Gigabyte GA-P31-DS3L si o placa video Asus 9600GT de 1GB. Carcasa este un Antec NSK 4480 II, banala la prima vedere, si lipseau si porturile USB de pe fata, lasand o gaura patrata langa butonul de pornire, ca sa nu mai spun de ledurile albastre. Dar eu voiam un look mai vechi, insa tot ce e retro se cere destul de mult pe o carcasa cu acel aspect. Asa ca am inceput joaca, asa cum fac mereu 🙂
    Am cumparat niste spray-uri, am schimbat ledurile cu unele portocalii si, ca sa astup gaura, m-am gandit sa-i fac un afisaj cu numarul 66 ca sa arate si mai retro, dar nu m-am complicat, am printat exact ce aveam nevoie, niste leduri verzi. Si cam asa a iesit 🙂
    Ulterior am schimbat placa de baza cu un Asus P5K Pro si o placa video Leadtek 8800GT, varianta cu racire Zalman. Procesorul il pastrez, nu prea am nevoie de quad pentru ca o sa fie strict pentru gaming-ul din perioada XP, iar jocurile nu sunt optimizate pentru multicore. O sa fac si putin overclock.
    PXL_20260406_120258703.jpg PXL_20260408_184657869.jpg PXL_20260408_184706747.jpg PXL_20260409_062919105.jpg PXL_20260409_143941031.jpg PXL_20260409_173044825.jpg PXL_20260409_173053293.jpg

    Acum, ca am intrat in joc, am vorbit cu un bun prieten ce era sursa mea primara in materie de muzica si jocuri. Avea un PC foarte bun in acea perioada. Intamplator am inceput sa vorbesc cu el si, spunandu-i ceea ce vreau sa fac, mi-a zis ca el inca are PC-ul lui vechi, sta degeaba intr-un colt si strange praf. Nu il mai pornise de foarte multi ani. Si m-a intrebat daca il vreau... Normal ca l-am luat, habar nu aveam ce iau, dar aveam sentimentul acela de nostalgie, chiar daca nu a fost al meu.
    Ajung acasa cu el si incep sa-l verific... Si am descoperit ca era chiar o comoara. Configuratia fiind
    Epox 8rda3+
    Barton 2500+
    Radeon 9550
    Carcasa Thermaltake Swing
    L-am desfacut, curatat, condensatorii sunt in stare perfecta, pus baterie bios si a pornit. Nu avea ventilator la radiatorul procesorului, am tot cautat variante. Dar pana la urma am printat repede un adaptor si am pus un ventilator de Intel. Asa ca am instalat windows 98se si functioneaza perfect.
    PXL_20260324_115034013.jpg PXL_20260324_151232854.jpg PXL_20260325_125402095.jpg PXL_20260325_125404521.jpg PXL_20260325_125408285.jpg

    Avand deja configuratiile gata pentru Windows 98SE si Windows XP, am realizat ca din colectie imi lipsea Windows 7. Totusi, pentru aceasta era, batranul 8800GT nu mai facea fata si aveam nevoie de o arhitectura multicore serioasa. Am inceput cautarile pentru ceva puternic, care sa acopere perfect acea perioada, si am dat peste o oferta imbatabila: un workstation HP Z420, vandut fara RAM si placa video la doar 250 de lei.
    Partea cea mai buna era procesorul: un Xeon E5 1650 V2, practic un i7 4930K undercover, cu 6 nuclee la 3.5GHz. Era exact ce aveam nevoie. Cum genul acesta de sisteme de brand vin de obicei cu placi video profesionale slabe pentru gaming, iar memoriile DDR3 ECC sunt foarte ieftine, am trecut imediat la treaba. Dupa ce am adus PC-ul acasa, am cautat si am instalat 16GB DDR3 in 4 module, profitand din plin de configuratia quad channel. Am adaugat o placa video R9 380X Nitro pe care o aveam deja prin casa si gata si aceasta configuratie. Cu trei PC-uri diferite, am reusit sa acopar complet trei ere legendare de gaming. In viitor o sa pun un GTX 1060 de 6gb
    Acesta il pastrez exact cum este, are look mai industrial, mai puternic
    PXL_20260527_073759588.jpg PXL_20260527_073817669.jpg


  • Xbox OG
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    Vreau sa va mai arat un mic proiect de suflet si cum am ajuns sa prind microbul cu Xbox-ul original 😄

    Totul a inceput acum vreo doi ani. Nu mai avusesem niciodata consola asta, dar cum imi place la nebunie sa repar lucruri, am vrut intentionat una mai tavalita, de proiect. Am luat-o pe cea mai ieftina de pe OLX. In poze arata cat de cat ok, dar cand a sosit coletul, am crezut ca mi-am luat o mare teapa (probabil si vanzatorul a crezut ca a scapat de o rabla).Cand am deschis cutia, pur si simplu cadea pamant din ea. Consola era inca sigilata, dar cand i-am dat drumul, surpriza, pornea direct cu ledul rosu intermitent. Am desfacut-o si era plina de rugina inauntru. Spre mirarea mea, dupa ce am dat jos stratul de praf, placa de baza arata super bine, fara pic de coroziune. Consola a venit complet cheala, fara accesorii, asa ca ulterior am mai luat un Xbox la pachet cu un controller Duke ca sa am cu ce sa testez. M-am apucat de treaba si i-am schimbat toti condensatorii, pentru ca majoritatea erau deja umflati. Totusi, eroarea cu ledul rosu persista. Dupa ce i-am pus un cablu AV bun, consola pornea normal, dar ledul nu se mai aprindea deloc. Atunci mi-am dat seama ca ledul verde era ars, de asta palpaia doar in rosu in loc de portocaliu (cand detecta lipsa cablului video).
    Fiind primul meu Xbox OG, am vrut sa il fac mai special. Am chituit carcasa pe unde era lovita, crapata, am dat primer si am vopsit-o. Am ales totusi sa ii pastrez logo-ul original fisurat, ca un semn de amintire pentru starea in care a fost.
    Acum consola merge foarte bine. Are modding TSOP si un HDD de 1TB plin cu bunatati. Partea amuzanta e ca dupa ea au mai urmat inca 4 bucati salvate, iar ultima prinsa e chiar o versiune 1.0.
    Pe viitor vreau neaparat sa incerc un upgrade la 128MB RAM pe una din ele. Nu ca as avea neaparat nevoie, dar o vreau pur si simplu ca provocare. Poate ma bag si la un upgrade de CPU, dar Pentium III Tualatin la 1.4ghz se gasesc greu si scumpe.
    PXL_20250308_182507356.jpg PXL_20250308_182510578.jpg PXL_20250308_182514934.jpg PXL_20250308_182522898.jpg PXL_20250308_182536686.jpg PXL_20250308_182546594.jpg PXL_20250308_182552016.jpg PXL_20250310_134850534.jpg


  • Home Cinema
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    @DomnulPufosila Eu nu trebuie sa chem pe nimeni, am tot ce-mi trebuie deja acasa. Dar baiatul meu poate sa-fi faca de cap cand o sa mai creasca.


  • Recomandare Jocuri PC
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    Old School Rally

    Imi plac la nebunie jocurile de curse, dar sunt extrem de slab la raliuri, Mi-am instalat DiRT Rally 2.0 pentru ca grafica si sunetul sunt incredibile, dar jocul e mult prea greu pentru mine si ma invart cu masina la fiecare curba. Noroc ca am dat pe Steam de Old School Rally, un joc care m-a salvat. Are o grafica in stil retro, de parca e scos din anii nouazeci, dar cel mai important este ca e mult mai arcade si mai usor. Masinile se controleaza simplu, nu te chinui deloc cu ele. Este un joc ce imi aduce aminte de Rally 3D ce il jucam pe telefoanele vechi cu Java
    Ce mi se pare misto la el este functia CRT. Cand o pornesti, ecranul arata exact ca un televizor vechi cu tub
    Screenshot 2026-06-11 175217.png


  • Coletia de cosole
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    Incep eu prin a spune ce am reusit sa strang pana acum. Totul a inceput pentru a ma distanta de jocurile online, deja pierdeam prea mult timp, si ma cam agitam repede... Asa ca am inceput cu niste console.

    Incep cu handheld:

    Miyoo Mini Plus
    Miyoo Mini V4
    Miyoo A30
    Miyoo Flip
    Anbernic RG35xx Plus
    Anbernic RG353V
    Anbernic RG35xxsp
    Anbernic RG556
    Powkiddy RGB20SX
    Powkiddy V10
    Am mai avut si un Powkiddy X55 dar l-am facut cadou

    Si ca sa ma opresc, pentru ca mereu apare ceva dragut, pentru sisteme diferite, am facut un pas mare(dar tot mai sunt cu ochii la unele)
    Asus Rog Ally X cu ssd de 4tb si micro sd de 1tb, o oferta de nerefuzat sh inca in garantie.
    Consolele mici le iau dupa mine ca sa ma opreasca in a folosii facebook-ul, sau telefonul. Iar cea mare cam tine locul de pc, pentru ca stau oriunde cu ea.

    Acum trecem la console mari:
    5x Xbox OG, pentru ca aveau pret bun :))
    3x PS3, aceasi poveste (pe doua am dat 100lei)
    PS2
    Xbox 360 slim
    Xbox Series S
    Ps4


  • Home Cinema
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    PXL_20241127_183927308.jpg PXL_20241127_184238212.jpg PXL_20241128_132104029.jpg PXL_20241130_143126465.jpg PXL_20241130_103411397.jpg PXL_20241130_155457937.jpg PXL_20241130_143041777.jpg PXL_20241130_143126465.jpg


  • Arta lui Joe Madureira si artistul vostru preferat
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    Artistul meu preferat este chiar fata mea de 16 ani. Are un talent foarte mare la desen, si in mare parte deseneaza doar din pix.
    WhatsApp Image 2026-02-12 at 16.23.56.jpg
    WhatsApp Image 2026-02-27 at 17.52.45.jpg


  • Home Cinema
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    PXL_20241209_175458124.jpg PXL_20241210_130230999.jpg PXL_20241210_130239914.jpg PXL_20241210_130254650.NIGHT.jpg PXL_20241210_130327086.NIGHT.jpg PXL_20241220_173210915.jpg


  • Song of the Day / Now Playing
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    V-am spus de fata si de preferintele ei. De cealalta parte il am pe baiat. De la 10 ani, iar acum merge pe 13, iubeste hip-hop-ul romanesc clasic, in special La Familia si B.U.G. Mafia. Pasiunea e serioasa, chiar am fost cu el la un concert La Familia si a fost super. Dupa ce am iesit de la concert, a doua zi imi arata bratara si imi spune ca nu o sa uite niciodata ca am fost cu el acolo. Acum tot asteptam momentul sa prindem si un concert cu BUG, e pe lista noastra de dorinte.
    In fiecare zi, cand ii duc sau ii iau de la scoala, avem o regula. Pe langa muzica mea, am in masina doua albume speciale pentru ei, rock pentru fata si hip-hop pentru baiat. Astazi, cand l-am luat pe cel mic de la scoala, am pus niste BUG Mafia. Si sincer, nu imi e teama ca o sa vorbeasca urat din cauza muzicii. Nu o face. La noi acasa nu se vorbeste asa, iar el stie sa faca diferenta. Ne bucuram de muzica exact asa cum este ea, fiindca educatia adevarata pleaca mereu de acasa.
    https://www.youtube.com/watch?v=-yZ9LnpSNlI


  • Home Cinema
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    @mike Te referi la acustica? Daca e vorba de izolare, nu am nevoie pentru ca stau la casa, vecinii sunt intelegatori.
    Dar daca e vorba de acustica, aici totul este ce se vede pe pereti, tavan, draperiile. Peretii din spate au panourile cu vata bazaltica, panza acustic transparenta, dar si doua boxe in doua panouri. Tavanul are panourile care "sparg" reflexiile primare, tot facute de mine(copie dupa Vicoustic wave ultra 120, care sunt pe la 100$/buc), pe mine m-au costat cam 30lei/buc. Draperiile pe ambele parti la fel, ajuta enorm pe medii-inalte. Coltarul mare absoarbe destul de mult bas, covor cat de cat grosut... Dar cireasa de pe tort o face receiver-ul care are calibrare DiracLive, una dintre cele mai bune calibrari de pe piata.


  • Home Cinema
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    Am facut si un mic GIF de la o filmare veche, l-am comprimat maxim sa pot incarca aici.
    Cam asa este procesul ON-OFF

    HC.gif


  • Mouse: P.I. for Hire
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    header.jpg

    Pe langa alte titluri, momentan sunt prins aici. Nu mai am mult la el. Dar imi place, e chiar dragut.


  • Song of the Day / Now Playing
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    Vreau sa va las o recomandare muzicala, dar mai intai simt nevoia sa va spun o scurta poveste despre cum am ajuns sa fiu obsedat de o trupa pe care o ignoram complet. Poate unii dintre voi o iubitii de mult, dar cred ca sunt destui care sunt exact in pozitia in care eram eu acum doi ani.
    Pana in 2024, pentru mine Bosquito insemna doar ce auzeam la tv sau pe la petreceri. Stiti voi, piesele alea ultra-cunoscute ca "Pepito", "Bosquito", "Marcela" sau "Hopa Hopa". Mi se parea o muzica simpluta, de dansat la nunti si cam atat. Nu ma atragea deloc si nu mi-as fi cumparat niciodata bilet la un concert de-al lor.
    Toata treaba s-a schimbat cand niste prieteni buni ne-au invitat sa mergem cu ei la un concert Bosquito live. Am acceptat doar pentru ca aveam incredere in gusturile lor si voiam sa iesim din casa, dar am plecat de acasa total sceptic. Nu aveam nicio asteptare si nu ma interesase niciodata sa caut mai mult de la ei.
    Oameni buni, ce s-a intamplat la concertul ala m-a lasat masca. Energia lor live, complexitatea instrumentelor si felul in care suna piesele de care nici nu auzisem m-au cucerit instant.
    Dupa seara aia, am inceput sa le caut discografia. Saptamani la rand, in masina nu s-a mai ascultat altceva. Am dat play pe repeat la doua albume de care habar nu aveam. M-am indragostit maxim de muzica lui Radu Almășan
    Daca sunteti ca mine si l-ati judecat doar dupa "banalele" hituri de la televizor, va rog sa va faceti o favoare si sa il descoperiti cu adevarat.
    Va recomand din suflet sa ascultati cap-coada doua albume care pe mine m-au obsedat: Sus si Babylon. O sa descoperiti o cu totul alta fata a trupei.
    PXL_20240214_184557157~2.jpg


  • Merită vizionat ceva lansat in 2026?
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    Eu astept cu nerabdare The Odyssey


  • Recomandare Jocuri Android
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    Legendary Pilots

    Este un simulator de aviatie relaxant, cu o grafica pixel art super simpatica si elemente de management. Nu e genul de joc complicat unde ai nevoie de tutoriale lungi. Practic, iti construiesti propria companie aeriana, cari pasageri, iti gestionezi rutele si iti repari avioanele.
    Eu personal il joc pe o consola Anbernic RG556 si se simte incredibil pe ecranul AMOLED, dar jocul este gandit in primul rand pentru telefon. Daca il jucati pe smartphone, controalele prin giroscop sunt foarte intuitive si este perfect pentru sesiuni scurte cand sunteti pe drum sau aveti putin timp liber.
    Jocul merita incercat in primul rand pentru vibe-ul lui retro relaxant, unde muzica si grafica te prind din primele secunde.
    Cel mai important aspect este ca vorbim despre un joc indie curat, fara reclame si gratis
    PXL_20260611_142032737.jpg


  • Voi mai așteptați vreun joc nou?
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    Mi-as fi dorit sa apara Prince of Persia The Lost Crown 2, dar nu cred... Mi-a placut mult.
    Momentan astept 007 First Light, si Star Wars Galactic Racer pentru ca sunt mare fan Star wars, dar si curse.


  • Home Cinema
    21st_Fatality2 21st_Fatality

    Si o poza cu roletele ce completeaza ecranul sa nu se mai vada alb deloc. Iar comoda a primit si usile.

    PXL_20241121_212901484.jpg
    PXL_20251022_092046004.jpg

  • Conectare

  • Nu ai un cont? Înregistrare

  • Login or register to search.
Powered by NodeBB Contributors
  • First post
    Last post
0
  • Categorii
  • Recente
  • Etichete
  • Populare
  • Utilizatori
  • Grupuri