Eu sunt de partea celor care au avut PC toata viata asa ca imi e greu sa cumpar consola din moment ce am toata libraria pe Steam si GoG.
DAR, nu am reusit sa rezist handheld-urilor de la Nintendo asa ca mi-am luat:
Nintendo GBA - deghizat in R36S
Nintendo 2DSXL
Nintendo Switch V2(Tot OG dar revizia cu bateria mai mare)