Acum chair cred ca o sa dau o sansa jocului. Am si varianta Snes Americana, Final Fantasy III, dar si varianta tradusa FF6. Ambele pe consolele Myioo mini. Asta fiind un plus ca le pot lua oriunde cu mine.
Nu prea imi plac JRPG-urile, dar FF6 este un joc extrem de laudat, si am tot zis ca-i dau o sansa. Asa ca astept review-ul complet ca sa am impulsul necesar